POKUŠENIA ako ich prežívať? /23
17:01

POKUŠENIA ako ich prežívať? /23

24.03.2021
Prečo existujú pokušenia? Odkiaľ pochádzajú? Ako reagovať v pokušeniach a ako sa právať keď vyhrávam alebo prehrávam v pokušení? Utekať, nedávať sa do reči s Nepriateľom našej spásy alebo bojovať ... Sv. Augustín opisuje pokúšanie Ježiša na púšti takto: "Uvedom si, že v ňom si pokúšaný ty, a vedz, že v ňom ty víťazíš. Mohol diabla nepripustiť k sebe, ale keby nebol býval pokúšaný, nebol by ťa mohol naučiť, ako zvíťaziť, keď budeš v pokušení." Prajem ti príjemné počúvanie. **S témou súvisia aj podcasty: Myšlienky, Zápas, Zlyhanie, Taktika, Rozlišovanie

Podcast Povzbudenia mladým > DUCHOVNÝ ŽIVOT A ... je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.