PÔST ako objavovanie hladu a smädu po Kristovi /19
11:06

PÔST ako objavovanie hladu a smädu po Kristovi /19

22.02.2021
Má zmysel zriecť sa niečoho v jedle a pití v dnešnej konzumnej spoločnosti? Čo ak ma fyzický hlad a smäd privádza k tomu, že som hladný a smädný po Kristovi? Sme zahltení nielen v oblasti pokrmu, ale aj cez obrazy a zvuky ... Duchovná tradícia poukazuje na to, že kto je nemierny v jedle a pití, je nemierny aj v oblasti sexuality. Objav zmysel pôstu...

Podcast Povzbudenia mladým > DUCHOVNÝ ŽIVOT A ... je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.