NEPRIPODOBŇOVANIE SA SVETU /18
13:23

NEPRIPODOBŇOVANIE SA SVETU /18

16.02.2021

Ponuka začať pôst nepripodobňovaním sa svetu. Alebo ako zlúčiť mentalitu sveta s mentalitou Krista? Môže mladý človek, ktorý je ponorený do sveta žiť novým životom? Začiatok pôstu ako kráčanie za Ježišom s túžbou nechať si Ním premieňať mentalitu. Buď viac učeníkom počas týchto 40 dní a kráčaj za Ním - buď každý deň s Ním.

Podcast Povzbudenia mladým > DUCHOVNÝ ŽIVOT A ... je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.