TAKTIKA NEPRIATEĽA /7
08:08

TAKTIKA NEPRIATEĽA /7

01.12.2020
V duchovnom živote, ktorý je neustálym duchovným zápasom je dôležité poznať ako priateľa a ako nepriateľ našej spásy.  Ako sa prejavuje taktika nepriateľa, ktorý sa často správa ako anjel svetla, niekedy ako falošný milenec a inokedy zase ako veliteľ armády? Ako rozlíšiť kedy sa približuje k môjmu srdcu nepriateľ - Zlý duch a kedy zase priateľ našej spásy - Dobrý duch a teda Duch Svätý?

Podcast Povzbudenia mladým > DUCHOVNÝ ŽIVOT A ... je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.