Z OTROCTVA NA SLOBODU /22
11:03

Z OTROCTVA NA SLOBODU /22

16.03.2021

"Až keď vás Syn vyslobodí, budete naozaj slobodní." je pozvanie evanjelia do týchto dní. Častokrát utekáme pred našou neslobodou - otroctvom, maskujeme ich, alebo zametáme pod koberec. Sme pozvaní postaviť sa naším otroctvám tvárou v tvár. Nechať nech nás vyslobodzuje sám Boh, ktorý často používa aj druhých, aby nám pomáhali na ceste k slobode. Nechať si pomôcť aj v týchto dňoch. Nabrať odvahu, ale aj pokoru rozpovedať niekomu o mojej neslobode ... Naše rany sa môžu premeniť na vzácne perly - bohatstvo pre druhých. Prajem ti, nech aj počas lockdownu duchovne kráčaš a nechávaš si Bohom a druhými snímať z tváre všetky masky hoci nosíme rúška ffp2, aby si tak prechádzal každý deň z otroctva na slobodu, ktorú nám vydobyl Kristus.

Podcast Povzbudenia mladým > DUCHOVNÝ ŽIVOT A ... je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.