MODLITBA BEZ PRESTANIA /21
16:43

MODLITBA BEZ PRESTANIA /21

09.03.2021
"Ustavične sa modlite..." je výzvou sv. Pavla a otázkou pre všetkých kresťanov. Ako sa modliť bez prestania a teda stále? Je to možné aj pre mladého človeka? Strelná modlitba, vedomie Božej prítomnosti a Ježišova modlitba sú inšpiráciou aj pre Teba v kráčaní k modlitbe bez prestania. 

Podcast Povzbudenia mladým > DUCHOVNÝ ŽIVOT A ... je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.