#16_ZBO: Dojčatá
08:23

#16_ZBO: Dojčatá

03.03.2020

Môžu mať dojčatá intoleranciu?

Mnoho žien s intoleranciou laktózy sa bojí, že po pôrode nebude môcť plnohodnotne dojčiť a dieťatku tak bude niečo chýbať, po prípade, že intoleranciu zdedia. Počet detských pacientov s diagnostikovanou potravinovou intoleranciou neustále narastá. Ako sa dá intoleranciám u detí predchádzať?

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/kraj/message

Podcast Potraviny KRAJ je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.