#1_ZBO : Potravinová intolerancia alebo keď sa jedlo mení na jed
14:10

#1_ZBO : Potravinová intolerancia alebo keď sa jedlo mení na jed

08.11.2019

Život Bez Obmedzení - všetko o potravinovej intolerancii

Jedlo väčšina z nás vníma nielen ako zdroj energie, ale spájame si ho aj so zážitkom. Radi skúšame nové chute a pri výbere potravín sa neradi obmedzujeme len na sezónne produkty. A vďaka širokej ponuke na pultoch obchodov si môžeme naozaj vyberať. Sieť potravín KRAJ ponúka svojím zákazníkom pestrú škálu čerstvých potravín a kvalitných výrobkov od regionálnych farmárov. Aj potraviny, ktoré potešia chuťové bunky, sa však niekedy môžu zmeniť na jed. Príčinou môžu byť aj potravinová alergia či intolerancia, ktoré nám dokážu poriadne skomplikovať život. Sieť domácich potravín KRAJ v rámci projektu Život bez obmedzení má ambíciu byť partnerom pre ľudí s potravinovými intoleranciami.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/kraj/message

Podcast Potraviny KRAJ je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.