#8_ZBO : Terapia a liečba SIBO
10:08

#8_ZBO : Terapia a liečba SIBO

08.11.2019

Život Bez Obmedzení - všetko o potravinovej intolerancii

Syndróm bakteriálneho prerastania v tenkom čreve - SIBO môže viesť k poruchám činnosti viacerých orgánov a dokonca aj k potravinovým intoleranciám. Mnoho ľudí však ani nevie o tom, že by SIBO mohli mať, pretože sa často zamieňa s inými ochoreniami. Diagnostika je pritom veľmi jednoduchá a pri správnej liečbe dokáže zlepšiť aj stav potravinových intolerancií.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/kraj/message

Podcast Potraviny KRAJ je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.