#12_ZBO : Vianočný špeciál
05:46

#12_ZBO : Vianočný špeciál

18.11.2019

Život Bez Obmedzení - všetko o potravinovej intolerancii

Vianoce sú nielen sviatkami radosti a pokoja, ale aj dobrého jedla. Často zhrešia aj tí, ktorí držia diétu, alebo trpia potravinovými intoleranciami. Keď to s vianočnými dobrotami preženiete, čaká vás v lepšom prípade pár kíl navyše, v horšom prípade zažívacie problémy. Ak chcete prežiť Vianoce bez problémov, dopriať si rôzne maškrty a ostať fit, stačí dodržiavať pár pravidiel.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/kraj/message

Podcast Potraviny KRAJ je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.