#3_ZBO : Ako odhaliť a ako žiť s laktózovou intoleranciou?
11:01

#3_ZBO : Ako odhaliť a ako žiť s laktózovou intoleranciou?

08.11.2019

Život Bez Obmedzení - všetko o potravinovej intolerancii

Mlieko a mliečne výrobky sú bohatým zdrojom živín, ktoré by mali byť súčasťou zdravého stravovania. Pre množstvo ľudí je však laktóza obsiahnutá v mlieku problémom. Intoleranciou laktózy trpí až 70% populácie. Je táto zdravotná komplikácia životu nebezpečná? Ako ju odhaliť a ako s ňou žiť? Sieť domácich potravín KRAJ vám v rámci projektu Život bez obmedzení prináša odpovede na otázky, ktoré vám pomôžu lepšie žiť.

--- Send in a voice message: https://anchor.fm/kraj/message

Podcast Potraviny KRAJ je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.