Adam Kováč: V Kambodži príde miestny rybár a našim hosťom vyloží jedlo takmer na tanier

22.04.2020

Chýba vám cestovanie po svete? Tento Podgast bude pre vás. Reč v ňom bude o tom, ako chalan zo Slovenska pobehal svet a keď z neho videl už dosť, konečne sa usadil... v Kambodži, kde založil turistický rezort na ostrove v džungli, s drevenými chalúpkami na piesočnatej pláži. Adam Kováč funguje na instagrame ako @cadambodia. Momentálne je nechtiac „uväznený” na Slovensku, no hneď ako bude môcť, vráti sa naspäť do svojho Bamboo Jam Resort na ostrove Koh-Rong Sanloem v Kambožskej džungli. Pravdepodobne vlastnoručne postaví ďalších pár chatiek pre turistov, sem tam vyženie nejakého hada spod schodov do kuchyne, určite si však hneď urobí misku nádherného khmérskeho jedla, ktoré mu tu tak chýba.

Podcast Podgast by Čoje je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK