Brunch Bratislava a Kolachella: Podávali sme neobmedzené prosecco, ale všetci sa opili a nikto nejedol

03.06.2020

Doda Svetíková sa živí manažovaním modeliek (aj na to sa Čoje opýtal), Renáta Hečková pečie na plný úväzok fantastické koláče. Spolu si vymysleli, že budú pre ľudí organizovať brunche. S nimi kočujú po rôznych miestach, jeden vám pokojne urobia aj u vás doma. Ich akcie sú vopred vypredané, milujú ich slávni ľudia, success story ako oči, no tentoraz ho ponúkame pre vaše uši.

Podcast Podgast by Čoje je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK