Tibor Patay z Cestou necestou: Spali sme u pašeráka kokaínu, v noci som mu nechtiac rozbil stolík po mame

27.05.2020

Tibor Patay je rodený Bratislavčan, ktorý sa po kariére v televízii rozhodol vymyslieť si vlastnú šou. S Cestou necestou chodí po svete, vyhľadáva slovenských expatov žijúcich v tých najzapadnutejších končinách planéty a potom s nimi skúma jedlo a zvyky komunít, v ktorých títo Slováci žijú. Výsledkom je úplne originálna šou plná úžasného jedla, o ktorom sa Tibor rozhovoril v najnovšom Podgaste.

Podcast Podgast by Čoje je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK