Milan Bez Mapy: Ochutnal by som aj psa alebo mačku, ak by to bolo v krajine, kde je to súčasť kultúry

17.06.2020

Milan Bez Mapy je jeden z najúspešnejších slovenských travelbloggerov. Nie je žiadna rýchlokvasená influencerská hviezdička, patrí medzi zlatú generáciu blogerov, ktorá si ešte pamätá časy, keď tvorcovia zaujímavého obsahu na internete ešte neboli marketingové nástroje. A že je jeho obsah naozaj obsah s veľkým O: Milanove storky môžete sledovať namiesto telky. Dáva do nich vtip, veľa interakcie, často aj napínavé zápletky. V tejto časti Podgastu rozpráva Milan nielen o pive z veľrybieho semena a ďalších gastronomických zážitkoch z ciest, ale aj o tom, ako môžu sociálne siete pomôcť gastronómii.

Podcast Podgast by Čoje je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK