Yaksha: Prvé phočka sme si varili doma s kamošmi

01.04.2020

Michal „Yaksha” Novotný je šéfom dnes už kultového labelu Fuck Them, vďaka ktorému dnes poznáš Gleba, Haha Crew, ale aj neslávne známeho newyorského rappera Tekashiho 6ix9ine. V Podgaste sme však zistili, že ani jeho vzťah k jedlu nie je úplne bezvýznamný.

Podcast Podgast by Čoje je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK