Martin Smrek: Vegáni napodobňujú mäsové jedlá, aby sme nezahodili tisíce rokov vývoja gastronómie

12.08.2020
Martin Smrek je vegánsky aktivista, zakladateľ občianskeho združenia Vegánske hody, ktoré v Bratislave pravidelne organizuje streetfoodový festival propagujúci etické, ekologické a udržateľné stratovanie. V súčasnosti vedie združenie Humánny pokrok, ktoré podporuje rozvoj ľudskosti a udržateľnosti v spoločnosti a bojuje za ukončenie klietkového chovu sliepok a kožušinového chovu.

Podcast Podgast by Čoje je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK