Mad Drop: Ak niekomu vadí počúvať ku káve death metal, môže ísť do čajovne vedľa

13.05.2020

Martina Jandíková založila spolu so svojim partnerom Jakubom kaviareň Mad Drop a už od začiatku je jasné, že to nebude len taká obyčajná hipsterská kaviareň. Stačí do nej vstúpiť a započúvať sa do podmanivých tónov extrémneho death metalu, ktorý tu neustále hrá z reproduktorov. A to nie je zďaleka jediná vec, ktorou je táto kaviareň špecifická.

Podcast Podgast by Čoje je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK