Denis Kendy: S hosťami som si vytváral puto, raz sa mi jeden zdôveril, že práve podviedol manželku
01:04:50

Denis Kendy: S hosťami som si vytváral puto, raz sa mi jeden zdôveril, že práve podviedol manželku

02.06.2021

Denis Kendy je ľuďom známy najmä z Instagramu a z účinkovania v podcaste Sexuálna výchova. Jeho pôvodné povolanie, ktoré vykonával dlhé roky, je však z oblasti gastronómie. Denis bol dlhoročný čašník a obsluhujúci v prevádzkach najrôznejšieho druhu. A práve čašnícke povolanie bude témou, ktorej sa ako kľúčovej súčasti nielen slovenskej gastronómie povenujeme v tejto časti Podgastu.

Podcast Podgast by Čoje je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.