Michal Ščevlík: Za mesiac na naše burgre minieme dve a pol kravy

15.07.2020

Michal Ščevlík založil Roxor Burger & Beer a behom pár mesiacov z neho urobil jeden z najkultovejších bratislavských podnikov. Roxor sa stal mimoriadne obľúbený medzi scestovanými domácimi, ktorí mali zrazu v Bratislave burger porovnateľný s tými najlepšími, ktoré ochutnali vo svete. Ale ocenila ho aj široká verejnosť a turisti, vďaka čomu dlhodobo kraľuje aj na Tripadvisore. O tom, čo vlastne Michal vedel o burgroch, keď Roxor zakladal a čo sa o nich naučil o mnoho rokov neskôr, porozprával v tejto epizóde najobľúbenejšieho gastronomického podcastu Podgast.

Podcast Podgast by Čoje je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK