Vala Fralaa Frázová: Plnená paprika je ako Greta Thunberg, buď ju miluješ alebo neznášaš

11.03.2020

Streda, nový Podgast s ďalšou fantastickou hosťkou Valou Frázovou vypočuť si treba. Fralaa je stúpajúca hviezda instagramu, ktorá baví svojich followerov humorom aj trefnými postrehmi zo života. Prečo obľúbená zábavná instagramerka nejedla až do dospelosti pizzu? Kde mali v Bratislave najlepšie hotdogy? A kto má na rande platiť večeru a čo má za to očakávať? Z tejto časti Podgastu sa dozviete, ako vidia gastronómiu mileniálky.

Podcast Podgast by Čoje je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK