Kristína Tormová: Názov tejto epizódy je Sójový suk

22.07.2020
Kristína Tormová, rodená Farkašová, je herečka a spisovateľka, ktorej svet sa za posledné roky točí najmä okolo jej troch detí. To jej však nebránilo v tom, aby sa stala „mamou” značky vtipného oblečenia Koláčová a v podstate aj regulérnou instagramovou influencerkou, ktorá vám síce nedá veľa zaručených rád o materstve, no dobre vás pobaví, keď s iróniou jej vlastnou si podá rady a múdrosti tých ostatných. Do Podgastu neprišla ako žiadna domáca žienka a kuchárka. Naopak sa s poslucháčmi podelila o kopec príhod a názorov na jedlo od čias skorého destva až po súčasnosť.

Podcast Podgast by Čoje je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK