Martin Hanzel z Tour de Svet: Ľudia nemajú radi Ameriku, ja ju milujem, aj z gastronomického hľadiska
01:21:03

Martin Hanzel z Tour de Svet: Ľudia nemajú radi Ameriku, ja ju milujem, aj z gastronomického hľadiska

04.11.2020

Martin Hanzel spravuje najväčšiu cestovateľskú skupinu na slovenskom internete Tour de Svet. V nej dnes už štvrť miliónu sledovateľov radí, ako sa dostať k lacným letenkám do celého sveta. Neovláda však iba teóriu. Svet má precestovaný natoľko, že sa takmer hodinu a pol dokázal s Čojem rozprávať iba o jedle, ktoré v ňom ochutnal.

Podcast Podgast by Čoje je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.