Eva a Dominika z Balans Bistra: Nepoužívame Beyond Meat, pretože k nám lieta cez pol sveta
01:06:05

Eva a Dominika z Balans Bistra: Nepoužívame Beyond Meat, pretože k nám lieta cez pol sveta

07.04.2021

Balans je vegánske bistro v Bratislave, ktoré už dlhé roky patrí nielen medzi najlepšie vegánske, ale medzi najlepšie podniky v Bratislave. Na rozdiel od mnohých iných miest si v ňom ako mäsožravec pokojne aj nevšimneš, že práve ješ vegánsku stravu. Ak práve nie je pandémia, v podniku panuje skvelá komunitná atmosféra a hrá dobrá hudba. A ako sa to všetky tieto superlatívy takto stretli na jednom mieste, nám prišli porozprávať sestry Eva a Dominika, jedna z majiteliek a jedna z čašníčok Balansu.

Podcast Podgast by Čoje je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.