Pivní skaut: Pivo má veľa podôb, v Poľsku ho uvarili už aj pomocou kvasiniek z vagín modeliek

05.08.2020

Ak chcete poňať počúvanie Podgastu o pive interaktívne, zožeňte si nejaký dobré remeselné pivá typu pilsner, IPA, sour (berliner weisse) a stout. Priamo pri počúvaní si ich budete môcť otvoriť a degustovať spolu s dvojicou v štúdiu, ktorá vám ku každej chuti porozpráva zaujímavé veci.

Vít Schmarc pod menom Pivní skaut moderuje seriál o remeselných pivách a pivovaroch Českej republiky pre internetovú televíziu E15. Okrem toho si pivo sám aj varí, či už v mikromiere sám doma, alebo s ďalšími podobnými nadšencami v poloprofesionálnych podmienkach. Vítek je zároveň veľký znalec kinematografie, o ktorej má program v českom verejnoprávnom rádiu Wave, a metalu, o ktorom píše pre najväčší československý portál Metalopolis.

Podcast Podgast by Čoje je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK