Zuzana Kovačič Hanzelová: Na Slovensku mi nevedia urobiť dokonalé lasagne ani Taliani

26.02.2020

Ako každú stredu, opäť vyšla nová epizóda Podgastu. Čojeho hosťom bola tentoraz Zuzana Kovačič Hanzelová, známa slovenská novinárka a moderátorka skvelých diskusií nielen o politike. Ako to dopadne, keď otázky nekladie, ale na ne odpovedá?

Podcast Podgast by Čoje je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK