Kvízový Refresher špeciál s Bakoškou a Šajmom: Jedlo na prvom rande, psychoaktívne potraviny, slepačie krámy a včelie zvratky

08.07.2020

Moderátorskú dvojicu Šajmo a Barbora Bakošová čitateľom Refresheru netreba predstavovať. Viete o nich dosť aj v ďaka videám na našom YouTube, aj z ich vlastných sociálnych sietí. Na čo sa ich však bežne nikto nepýta, je gastronómia a vzťah k jedlu. A pritom ich názory, zážitky a postoje sú čokoľvek, než nudné. V špeciálnej časti Podgastu si s nimi budete môcť navyše zahrať kvíz o jedle a otestovať si, ako sa vyznáte v gastronómii.

Podcast Podgast by Čoje je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK