Ali Boru: Keňa a Slovensko majú veľa spoločného, zlé jedlo v školských jedálňach aj korupciu

10.06.2020

Dnes už je v Bratislave bežná blízkovýchodná aj ázijská kuchyňa, ochutnať môžeme Mexiko aj Indiu. Jedna kuchyňa nám tu ale zatiaľ úplne chýba. Ali Boru je sympatický týpek z Kene. V Bratislave študuje medicínu, pracuje pre AT&T a popri tom sa ešte stíha venovať svojej záľube: vareniu. Jeho talent a rozmanitosť afrického jedla vám dokonca dá možnosť vyskúšať. Ak ho nestihnete na nejakom festivale či pop-up akcii, môžete si z jeho „virtuálnej” Aromas Restaurant objednať donášku jedla domov. Ochutnať môžete keňské špeciality, ale aj ďalšie jedlá z celého afrického kontinentu.

Podcast Podgast by Čoje je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Jedlo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK