32:11
20.06.2022
V momentoch seba zlyhania k sebe pristupujeme zbytočne tvrdo. Ako nájsť balans s našim vnútorným kritikom?
Často je náš vzťah k sebe samému naštrbený, bez láskavosti a súcitu. V momentoch nášho zlyhania pristupujeme k sebe zbytočne tvrdo a povieme si, že "tak mi treba" alebo spadneme do seba-ľútostného "toto sa deje iba mne". Pri seba-súcite si však namiesto týchto myšlienok prejavujeme hlavne porozumeni...
