Opičkina hladovka, Harabinove táraniny a epidemiológ Bukovský
09:27
Podcast: Piatoček

Opičkina hladovka, Harabinove táraniny a epidemiológ Bukovský

17.09.2020

Česi sa budú musieť strácať na vlastnom území, keďže najbližšie týždne ich do Tatier nikto nepustí. Harabin na to, aby bol stratený, Tatry nepotrebuje, a ak chcete v čase pandémie usporiadať plnohodnotný koncert s divákmi, šou musí začať svätou omšou.

Podcast Piatoček je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Fičí.sk
Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.