Piatoček

Piatoček

Autor: Fičí.sk
Život v karanténe môže byť nudný a smutný. Práve preto sme sa v redakcii Fičí rozhodli spustiť podcast Piatoček, ktorý sa aj na vážne informácie bude pozerať cez ružové okuliare a nič nebude brať úplne vážne.

Podcast Piatoček je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (48 epizód)

00:11:18
  
pred 3 dňami

Otvorme už kostoly, Krajniak nemá kde nosiť nové maskáče

Matovič vidí nepriateľov všade, Krajniak chce otvárať kostoly a Sulík odhodil lopatu, ktorou kopal hroby a trafil ňou do čela Mareka Krajčího. Ten po náraze podľa legendy začal nekontrolovateľne rozprávať nezmyselné slová.
00:10:28
  
19.02.2021

Tragéd ministrom pohrebníctva a dilema rusofilov

Aj keď sme najhorší na svete, pre Krajčího sú dôležitejšie maternice. Bugár s Dankom už dlho neboli v telke, tak sa trošku opustili a Živé kvety už nie sú živé, no Katarzia, žiaľbohu, zostáva. Inak, máme Patreon! https://www.patreon.com/piatocek
00:11:18
  
22.01.2021

Je tu nový diel Piatočku, do psej matere!

Kotleba prekvapil svojich fašistických kolegov tým, že praktizuje fašistické metódy, Pellegriniho nepodporil ani bývalý chlebodarca a znova si dáme celoplošne do nosa.
00:15:10
  
31.12.2020

Novoročný špeciál: Tragédi roka 2020

V našej ankete ste rozhodli o tom, kto sa stal Tragédom roka 2020. My dopĺňame, že najväčším tragédom je samotný rok 2020 a v tom novom vám prajeme, aby bol čo sa týka celospoločenskej situácie jeho úplným opakom. Bozkávame vás všade
00:07:21
  
24.12.2020

Vianočný špeciál - Robo v jaskyni a Sám v karanténe

Prajeme vám, aby bol rok 2021 úplne iný. Lepší, slobodnejší, plný stretnutí, objatí a podaní rúk. A hlavne, nehádajte sa kvôli politike. Veď bez ohľadu na to, akí sme rozdielni, všetci chceme len jediné, ponožky pod vianočným stromčekom.
00:11:56
  
12.11.2020

Fico stratil kamarátov v Očistci, nových hľadá na protestoch s fašistami

Od budúceho týždňa by mal platiť zákaz nočného vychádzania. Minimálne tri osoby tento zákaz nijako neovplyvní. Bödöra, Gašpara a Kováčika. Smer sa v deň výročia boja za slobodu a demokraciu spojí s fašistami. Matovič so Sulíkom riešia ďalší stret eg väčších, ako láska Kotlebu k miešaným drinkom.
00:09:10
  
30.10.2020

Kotlebove kulinárske dobroty a pomýlená právnička Krajníková

Ak uvidíte osobu ležať v priekope vedľa fľaše vodky, nemusí to nutne znamenať, že je to alkoholik, možno sa len akurát lieči na koronavírus. Marian Kotleba odporúča nový recept ako sa lacno zdrúzgať, Boris Kollár sa zdrúzgal aj bez receptu a na scéne sa objavila advokátka, ktorá aj bez alkoholu spli...
00:13:18
  
23.10.2020

Dankova DNA, Matovičova angličtina a protest absolventov Vysokej školy života

Andrej Danko sa asi budí zo sna a vykrikuje “MOJU DNA NIEEE!”, Igor Matovič nemá čas spať a vždy to odkladá na one time, next time a Richard Sulík podporil protesty proti vlastnej vláde. Ak budete chvíľu ticho, ešte dnes budete počuť tichý plač extrémistov a vzlykanie o tom, ako boli rozohnaní polic...
00:11:07
  
15.10.2020

Sulík verzus Matovič, Kotleba verzus sudkyňa a Kollár verzus Kollár

Kotlebu už môžete oficiálne nazývať náckom, aj keď my sme to hrdo robili aj doteraz. Matovič so Sulíkom potvrdili, že sa k sebe pomaly približujú iba hustotou vlasov, názorovo nie. A Kmotrík mladší asi hľadal Vladkovi Weissovi kliešťa v intímnych partiách, inak si to fakt nevieme vysvetliť.
00:09:42
  
01.10.2020

Krčma v parlamente, nové dno RTVS a perly Emílie Blážovej

Matovič a Blaha si pomýlili parlament s krčmou, RTVS prerazila dno a Emíliu Blážovú zase niekto rozviazal z kazajky a pustil k internetu. A my sme sa pokúsili zistiť, čo robila táto vláda posledné mesiace a ako nás pripravila na druhú vlnu koronavírusu. Spoiler: Pokazili sme si to.
00:12:38
  
24.09.2020

Marihuana, Kollárovo rande s Haščákom a červené Česko

Boris Kollár mal rande s Jaroslavom Haščákom, Igora Matoviča už nezaujíma ani vlastná manželka, pár gramov marihuany zrejme zase zničí budúcnosť mladého chalana a bratia Česi to už dotiahli až na tak červenú krajinu, že Ľubošovi Blahovi steká slina a rozmýšľa, ako sa dostane cez hranice.
00:09:27
  
17.09.2020

Opičkina hladovka, Harabinove táraniny a epidemiológ Bukovský

Česi sa budú musieť strácať na vlastnom území, keďže najbližšie týždne ich do Tatier nikto nepustí. Harabin na to, aby bol stratený, Tatry nepotrebuje, a ak chcete v čase pandémie usporiadať plnohodnotný koncert s divákmi, šou musí začať svätou omšou.
00:10:01
  
18.06.2020

Kičurovo zlato, plány Erika Tomáša a fantazmagórie Ibiho Maigu

Erik Tomáš vymenil Fica za Pellegriniho, Kajetán Kičura má v trezore viac zlata ako Strýko Držgroš,vlastné noviny už má aj Gizka Oňová, Opička sa rozhodla priznať a tragédmi týždňa sa stali Milan Mazurek, Oliver Andrásy a Ibrahim Maiga.
00:09:22
  
22.05.2020

Kočnerov pipík, RTVS bez žien a sociálny fašizmus

V štátnej televízii debatujú o interrupciách len muži, Truban ide na ďalší bad trip, Trump droguje antimalariká, česká ministerka si myslí, že vie po anglicky, OĽANO verí v Boha viac ako v ľudské práva a transparenty internešek napadla Borisovu rodinu.
00:10:18
  
01.05.2020

Smutný Danko, zrušené maturity a (ne)sloboda slova

Rudo Vaský opäť ohrieva toalety vo väzení, Monika Jankovská by dostala z väzenia hocikoho, len nie seba, Lívii nevadí popieranie holokaustu a Matovič otvoril šuplík po Pellegrinim.
00:08:29
  
24.04.2020

Kajetán Kičura, hokejisti a Kotleba, ktorý sa nechce očipovať

Rozoberieme si aj prvý povolebný prieskum, spúšťanie ekonomiky a programové vyhlásenie vlády, ktoré je dlhšie ako statusy Eda Chmelára. Čítaj Fičí na https://fici.sme.sk Instagram: https://www.instagram.com/fici.sk/ Facebook: https://www.facebook.com/fici.sk
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK