Kotleby sa rozbili jak Braňo Mojsej a Pellegrini bol za vaše na operetu
08:12
Podcast: Piatoček

Kotleby sa rozbili jak Braňo Mojsej a Pellegrini bol za vaše na operetu

29.01.2021

Slovensko spustilo očkovanie ľudí nad 75 rokov. My dúfame, že to číslo odzrkadľuje len vek očkovaných, nie aj dĺžku procesu. Kotlebovci sa rozbili tak, že aj Braňo Mojsej ticho závidí a Matovič možno našiel nový štýl boja proti hnusobe.

Podcast Piatoček je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Fičí.sk
Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.