Vianočný špeciál - Robo v jaskyni a Sám v karanténe
07:21
Podcast: Piatoček

Vianočný špeciál - Robo v jaskyni a Sám v karanténe

24.12.2020
Prajeme vám, aby bol rok 2021 úplne iný. Lepší, slobodnejší, plný stretnutí, objatí a podaní rúk. A hlavne, nehádajte sa kvôli politike. Veď bez ohľadu na to, akí sme rozdielni, všetci chceme len jediné, ponožky pod vianočným stromčekom.

Podcast Piatoček je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Fičí.sk
Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.