V mene Mareka, Krajčího i Ducha Svätého
14:48
Podcast: Piatoček

V mene Mareka, Krajčího i Ducha Svätého

11.03.2021

Igor Matovič si asi tento týždeň menil telefónne číslo, Richard Sulík menil názory na riešenie koaličnej krízy a len tak-tak sme stihli aj odchod Mareka Krajčího. Ten najprv nakúpil milióny zbytočných testov a neskôr ho koalícia dojala k slzám. Bežných ľudí zas rozplakal registračný systém na očkovanie.


Ospravedlnenie: Keďže si to pán premiér dobre načasoval, tento diel sme nahrávali ešte pred začiatkom novej koaličnej krízy, ktorú spustil svojou štvrtkovou plačovkou. Ospravedlňujeme sa teda, že sme k Matovičovi príliš jemní. Ďakujeme.


Podporte nás: patreon.com/piatocek

Discord: bit.ly/piatockaren

Podcast Piatoček je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Fičí.sk
Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.