Sulík verzus Matovič, Kotleba verzus sudkyňa a Kollár verzus Kollár
11:07
Podcast: Piatoček

Sulík verzus Matovič, Kotleba verzus sudkyňa a Kollár verzus Kollár

15.10.2020

Kotlebu už môžete oficiálne nazývať náckom, aj keď my sme to hrdo robili aj doteraz. Matovič so Sulíkom potvrdili, že sa k sebe pomaly približujú iba hustotou vlasov, názorovo nie. A Kmotrík mladší asi hľadal Vladkovi Weissovi kliešťa v intímnych partiách, inak si to fakt nevieme vysvetliť.

Podcast Piatoček je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Fičí.sk
Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.