Kičurovo zlato, plány Erika Tomáša a fantazmagórie Ibiho Maigu
10:01
Podcast: Piatoček

Kičurovo zlato, plány Erika Tomáša a fantazmagórie Ibiho Maigu

18.06.2020

Erik Tomáš vymenil Fica za Pellegriniho, Kajetán Kičura má v trezore viac zlata ako Strýko Držgroš,vlastné noviny už má aj Gizka Oňová, Opička sa rozhodla priznať a tragédmi týždňa sa stali Milan Mazurek, Oliver Andrásy a Ibrahim Maiga.

Podcast Piatoček je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Fičí.sk
Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.