
Žni a nechaj žať
HEROHERO: https://herohero.co/piatocek/subscribe
Kanye West sa chystá na Slovensko. Alebo aj nie, ktovie, keďže festival, na ktorom má vystupovať, nemá povolenia a na poli, kde sá má konať, je ešte nedozretý jačmeň. Rudo Huliak zvolal tlačovku, na ktorej oznámil, že jeho strana sa odteraz nechá oslovovať menom Strana Vidieka a jej krédom je žiť a… žiť.
Novinári opäť otravovali Roberta Fica pri žatve, kde povedal, že nie je predurčený na to, aby informoval o jej priebehu, a potom o ňom predsa informoval. Okrem toho sme sa konečne dostali k vyhodnoteniu prieskumov, za ktoré si síce platíme, ale vďaka Andrejovi Dankovi nevieme, aké majú vysledky.
Tragédom týždňa sa stáva Viktor Orbán, ktorý chcel zakázať Pride, a namiesto toho sa postaral o to, že sa v Budapešti udial jeden z najväčších protestov za demokratické práva v Maďarsku.
-
FOLLOWNI SI NÁŠ YOUTUBE:
http://youtube.com/@piatocek
-
Instagram: https://www.instagram.com/piatocek_podcast/
-
Náš Discord nebol nikdy lepší: bit.ly/piatockaren
See omnystudio.com/listener for privacy information.
Podcast Piatoček je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.