Kočnerov pipík, RTVS bez žien a sociálny fašizmus
09:22
Podcast: Piatoček

Kočnerov pipík, RTVS bez žien a sociálny fašizmus

22.05.2020

V štátnej televízii debatujú o interrupciách len muži, Truban ide na ďalší bad trip, Trump droguje antimalariká, česká ministerka si myslí, že vie po anglicky, OĽANO verí v Boha viac ako v ľudské práva a transparenty internešek napadla Borisovu rodinu.

Podcast Piatoček je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Fičí.sk
Kategórie: Humor
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.