OVM 25. 10. 2020 - Prohrává ČR boj s koronavirem? & Koronavirus silně zasáhl českou ekonomiku. Jak ji opět nastartovat?
01:59:20

OVM 25. 10. 2020 - Prohrává ČR boj s koronavirem? & Koronavirus silně zasáhl českou ekonomiku. Jak ji opět nastartovat?

27.10.2020

Prohrává ČR boj s koronavirem? Názory na tuto otázku si vymění Roman Prymula /nestr. za ANO/, ministr zdravotnictví, Zdeněk Hřib /Piráti/, primátor hl. m. Prahy, lékař Milan Kubek, prezident České lékařské komory, a Jan Kvaček, ředitel Nemocnice Na Bulovce.

Koronavirus silně zasáhl českou ekonomiku. Jak ji opět nastartovat? Diskutovat budou Aleš Michl, ekonom, člen bankovní rady ČNB, a Danuše Nerudová, ekonomka, rektorka Mendelovy univerzity v Brně, předsedkyně komise pro spravedlivé důchody MPSV, členka KoroNERV-20.


Podcast Otázky Václava Moravce je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.