OVM 26. 7. 2020 - Aktuální epidemiologická situace v zemi či režim v rizikových oblastech.
02:03:50

OVM 26. 7. 2020 - Aktuální epidemiologická situace v zemi či režim v rizikových oblastech.

17.10.2020

1) Aktuální epidemiologická situace v zemi či režim v rizikových oblastech. To jsou některá z témat pro ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha, senátora a lékaře Marka Hilšera a předsedkyni Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče Dagmar Žitníkovou.

2) Pokračuje diskuse z první hodiny. A dále: Nakolik zdravotní a ekonomická krize ovlivnila preference politických stran a hnutí a je reálná úvaha o možném posunutí termínu voleb kvůli koronaviru? Nejen o tom si vymění názory sociolog Daniel Prokop a politolog Michal Klíma.

Podcast Otázky Václava Moravce je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.