OVM 15. 11. 2020 - Co dnes dělá R-číslo – a koho to zajímá? & Kdo stahuje náskok hnutí ANO?
01:56:38

OVM 15. 11. 2020 - Co dnes dělá R-číslo – a koho to zajímá? & Kdo stahuje náskok hnutí ANO?

17.11.2020
Co dnes dělá R-číslo – a koho to zajímá? Diskuse ministra zdravotnictví Jana Blatného, senátorky Aleny Dernerové a anesteziologa Tomáše Vymazala. Kdo stahuje náskok hnutí ANO? Diskuse předsedy PS Radka Vondráčka z hnutí ANO a předsedů poslaneckých klubů Jakuba Michálka z Pirátů a Radima Fialy z SPD.

Podcast Otázky Václava Moravce je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.