OVM 21. 6. 2020 - Kulturní národ. & Čechům české potraviny.
01:58:47

OVM 21. 6. 2020 - Kulturní národ. & Čechům české potraviny.

17.10.2020

1) Kulturní národ. Jak se pozná? A k čemu vlastně ta kultura je? Diskuse ministra kultury Lubomíra Zaorálka z ČSSD, poslankyně Miroslavy Němcové z ODS a stínového ministra kultury Zdeňka Štefka z KSČM.

2) Čechům české potraviny. Kdo by zbohatl a kdo zchudl? Hosty prezident Svazu obchodu a cestovního ruchu Tomáš Prouza a odstupující prezident Agrární komory Zdeněk Jandejsek.

Podcast Otázky Václava Moravce je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.