OVM 14. 6. 2020 - Cesty na východ. & Cesty do školy.
02:01:14

OVM 14. 6. 2020 - Cesty na východ. & Cesty do školy.

17.10.2020

1) Cesty na východ. Diskuse ministra zahraničí a místopředsedy ČSSD Tomáše Petříčka a poslanců ze zahraničního výboru Jiřího Kobzy z SPD a Daniela Pawlase z KSČM.

2) Cesty do školy. Hosty ministr školství za hnutí ANO Robert Plaga a místopředseda školského výboru Lukáš Bartoň z Pirátů.

Podcast Otázky Václava Moravce je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.