OVM 16. 8. 2020 - Česko v době neklidné. & Drahá mobilní data.
02:00:13

OVM 16. 8. 2020 - Česko v době neklidné. & Drahá mobilní data.

18.10.2020

1) Česko v době neklidné. Komu neklid prospívá? Diskuse předsedy Senátu a místopředsedy ODS Miloše Vystrčila a vicepremiéra, ministra vnitra a předsedy ČSSD Jana Hamáčka.

2) Drahá mobilní data. Hosty vládní zmocněnec pro digitalizaci Vladimír Dzurilla a místopředseda sněmovního Hospodářského výboru Martin Jiránek z Pirátů.

Podcast Otázky Václava Moravce je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.