4. Pastoral Brothers- farári, ktorí si podmanili Youtube
01:11:33
Podcast: ONDGRAS

4. Pastoral Brothers- farári, ktorí si podmanili Youtube

24.03.2021
Pastoral Brothers (překrásní bohatýři internetového křestanství) duo mladých, evanjelických kňazov - youtuberov, s ktorými sme sa porozprávali aj o tom, ako Karel zistil, že existujú aj iné cirkvi ako katolícka, ako sa dal Kuba nalákať Karlom pri pive v hospode na začiatok ich youtuberstva. Prezradili nám, že budú vydávať knihu o vzťahoch, o desatore..., čo majú PB so Sorošom, ale aj, aké sú rozdiely či, naopak čo spája katolíkov a evanjelikov. 

Podcast ONDGRAS je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.