ONDGRAS

ONDGRAS

Autor: Ondgras
Podcast dvoch temperamentných, zvedavých, vychodňarských kamošiek o zaujímavých ľuďoch - obyčajne neobyčajných, o možno kontroverzných témach, o živote ...

Podcast ONDGRAS je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (2 epizódy)

00:37:27
  
pred 3 dňami

2. Maruška a jej ihla v kope seba

Marianna Merien Feherová, talentovaná, mladá, šikovná umelecká duša, ktorá má rada krásu a jej jednoduchosť, nám dnes prezradí svoj príbeh o 10 - ročnej ceste budovania svojej značky, aké boli začiatky jej tvorby až po to, prečo sa výšivka stala poznávacím znakom jej značky MERIEN. 
00:18:23
  
10.02.2021

1. Nely a jej kávička

Nela Skvela Šefčíková, Slovenka žijúca v Prahe, coffeemaniačka a coffeeholička, milovníčka dobrého espressa, nám dnes porozpráva o kávičke ako sa ku káve dostala, o tom ako sa žije v Prahe, ale aj o tom, prečo je doležité si správne objednať kávu.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK