Podcast:ONDGRAS

11. Predsudky a stereotypy

06.05.2021
V dnešnej časti sme sa porozprávali o predsudkoch a stereotypoch, ktoré máme voči iným ľuďom, ale aj o predsudkoch ktoré mali iní voči nám. Predsudky a stereotypné myšlienkové pochody riešime každý jeden z nás a obe sme sa zhodli, že je dôležité pri nich nájsť tu správnu mieru, rozmýšľať a rozprávať sa o nich. Verča nám prezradil, prečo by si zalepila obe oči na skúšku ☺️ a Nelča, aké predsudky ju stretli keď sa presťahovala do Prahy. Pekné počúvanie a otvorenú myseľ vám prajeme.

Podcast ONDGRAS je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK