Podcast:ONDGRAS

5. Marek Pupák a jeho blue.grandma

25.03.2021

Kto stojí za najláskavejším, slovenským instagramom blue.grandma? Je to fotograf Marek Pupák, s ktorým sme sa rozprávali o jeho optimizme a láskavosti, o jeho milovanej fotke, o tom, ako prežíval dvojnásobné víťazstvo v Slovak Press Photography. Prezradil nám, ako a prečo vznikol jeho autorský projekt blue.grandma. "Dobrá duša. Neutíchajúca energia dobroty, je koncentrovaná dobrota v jednej postavičke s modrými vlasmi". Nielen tieto krásne slová o blue.grandma, budete počuť v našom najnovšom podcaste ONDGRAS 💚+💙

Podcast ONDGRAS je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK