Podcast:ONDGRAS

9. Adam Šoltés a jeho film Anežka

22.04.2021
Adam Šoltés je náš dnešný hosť v ONDGRAS. Mladý režisér, spoluautor študentského filmu Anežka, ktorý bol nominovaný na cenu najlepšieho študentského filmu 2020, cena Magnézia na Českom levovi. Porozprával nám, kde vznikala idea natočiť film z prostredia východného Slovenska o vetrieske Anežke, o staromládeneckej dani, o Janovi Horákovi a jeho psovi Oťovi. Zobral nás do zákulisia natáčania, prezradil nám koho z holywoodských hercov by rád obsadil do jeho celovečerného filmu, ale aj čo celé natáčanie Anežky stálo. Určite odporúčame si film pozrieť a tým aj podporiť jeho tvorcov.

Podcast ONDGRAS je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK