12. Marta Špaleková a sebaláska
59:39
Podcast: ONDGRAS

12. Marta Špaleková a sebaláska

21.05.2021
Ku dnešnej epizóde si odporúčame uvariť kávičku alebo čaj a venovať si čas pre seba. Započúvajte sa do veľmi múdrych a povzbudivých slov o sebaláske a seba akceptácií, našej hosťky psychoterapeutky, supervízorky a lektorky Mgr. Marty Špalekovej. Táto téma sebalásky je veľmi obšírna a komplikovaná, a toto je jeden z mnohých pohľadov na ňu. Hneď na začiatku nám o sebe prezradila vlastnosti, ktoré má na sebe rada ale aj to čo bolo pre ňu ťažké na sebe prijať. Prečo sa nemáme radi a je recept na to ako to zmeniť? Ak hovoríme o sebaláske, niekto si ju môže spliesť s egoizmom, aký je medzi nimi rozdiel? Je na Slovensku a v Česku hanba chodiť na terapiu či ku psychológovi alebo sa to mení na trend dnešnej doby? V dnešnom novom diely sme sa snažili na tieto ale aj ďalšie otázky o sebaláske rozprávať, a budeme radi ak si ich s nami zodpoviete aj vy sami v sebe. Krásne počúvanie vám prajeme. 

Podcast ONDGRAS je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.